Nowhere woman

Aug 01

A word about ‘fashionable’ new Polish antisemitism

Rzygam polskim antysemityzmem. Prymitywne jest modne teraz popieranie Palestyny, tak naprawdę bandy kierowanej przez TERRORYSTYCZNĄ organizację Hamas. Ludzie pieprzą o “ludobójstwie” i kolejnym “holokauście” na biednych, Bogu ducha winnych Palestyńczykach nie zdając sobie sprawy z tego jak ohydne i obraźliwe jest to stwierdzenie. 

Wszystko zaczęło się od porwań i morderstwa na dzieciach. Najpierw żydowskich, potem palestyńskich. Obrzydliwe zbrodnie dewiantów, którzy zapłacą za swoje czyny. 

Następnie Hamas zaczął bezustannie ostrzeliwać Izrael, bez odpowiedzi na początku. Co byś zdobił TY gdyby twój sąsiad zaczął ostrzeliwać twój kraj? Siedziałbyś cicho? Bo nikt cię nie poprze? Polski też nikt nie poparł, pamiętacie to? W końcu kiedy Izrael zaczął się bronić, nagle został oskarżony o ludobójstwo biednych Arabów.

Czym jest Palestyna i Strefa Gazy? Ano tworem kierowanym przez Hamas, organizację terrorystyczną, co jeszcze raz podkreślam. Organizację, która morduje swoje własne kobiety i dzieci żeby zniszczyć wszystkich Żydów, to jest ich cel. Likwidacja państwa Izrael. Żywe tarcze. Chowanie rakiet w szkołach i szpitalach. Ustawianie cywili żeby chronili wyrzutnie rakiet. Oto poszanowanie Hamasu dla życia Palestyńczyków. Tego już nie wspominacie, prawda, antysemici? 

Dlaczego konflikt się nie kończy? Czy wiecie ile było zawieszeń broni? I to, że wszystkie zostały przerwane przez kolejny ostrzał ze strony Hamasu? Amerykanie chcą pokoju, dobre sobie, chcą kompromisu. Hamas chce “śmierci wszystkich Żydów”, jaki jest więc kompromis? Śmierć tylko połowy Żydów? Brzmi dobrze, antysemici? 

Dlaczego Strefa Gazy ma tyle ofiar a Izrael mało? Ponieważ Izrael wydaje każde możliwe pieniądze na ochronę, podczas gdy Hamas wydaje wszystkie pieniądze na broń. Rakiety, które mają zabić niewinnych Żydów. 

Jak jest w Izraelu, zapytacie? Normalnie. Trochę cieplej. Wyobrażacie sobie biegać bezustannie do schronów żeby żyć? Wyobrażacie to sobie tutaj, w Polsce? Siedzielibyście bezczynnie gdyby Rosja zrzucała wam rakiety na głowę? A kiedy oddalibyście, to bylibyście nazwani agresorami, mordercami. 

A te okropne obrazki przemocy, które widzicie w mediach? Ranne dzieci, płaczące kobiety? 90% z tych nagrań i obrazków to ohydna kradzież zdjęć z Syrii. Głównie z Syrii. Jeden z obrazków przestawiał dziecko uciekające przez “złym żołnierzem z Izraela”. Obrazek był w rzeczywistości z Chile. 

Picture link ]

Miejcie choć trochę przyzwoitości.

Antysemityzm nie jest modny. Nie jest trendi. Jest obrzydliwy, a z Polaków wypływa falami nienawiści. Poczytajcie najpierw książkę, a potem wypisujcie pierdoły o Wolności dla Palestyny. 

Gdybyście mieli pytania: pytajcie śmiało. Proszę o przekazanie tego dalej ludziom myślącym. 

Jul 31

peachymints:

Sweet Pea and Baby Girl

peachymints:

Sweet Pea and Baby Girl

(via cookieomnomnom)

Loving the #jedzjabłka (#eatapples) movement against Putin on twitter. ;D

room42:

Off for the Sabbot, William Mortensen
(image courtesy…  {x})

room42:

Off for the Sabbot, William Mortensen

(image courtesy…  {x})

(Source: periwinkle-forest, via deadgirls)

[video]

obeythesquid:

If Israel wanted to “wipe out” Palestine they would have done so years ago.

[video]

Anonymous said: Hello. Whether it is possible to see the photos that are on my account. Did you know all these crimes you are doing to the country? How do you respond? What's the answer?؟

totzeret-haaretz:

First of all, what photos are you talking about? You were sending me an anonymous message, so I have no idea what your blog is. Secondly, I do not check pro-Palestinian blogs to begin with, because listening to lies spread by western teenagers who never stepped a foot in the Middle East, isn’t quite how I like to spend my time.

Secondly, what crimes exactly did I do? Don’t think I got you wrong, my friend, I understand you were probably referring to the “crimes” of my country, though I am not a member of the Israeli government, I am no longer a part of the Israeli army and, unforutnately, I have nothing to do with the Israeli leadership, which is why I take this question as if it was directed to me, personally. Tell me my own crimes towards Palestine and I will respond.

By the way, last time I’ve got an entry from Palestine was over a year ago, so I can tell you aren’t from there (and obviously, not from Israel, neither). Please, do not think yourself an expert in regards to what is or what isn’t going on here.

samagotchi:

when u accidentally click a link so u dont release the mouse and kind of slowly drag away from the link. threat avoided. citizens safe. for now.

(via lundsdotter)

(Source: bungalowclassic, via obeythesquid)


Joan Bennett photographed by George Hurrell.

Joan Bennett photographed by George Hurrell.

(Source: thejoanbennett, via thejoanbennett)

Jul 30

fashionsfromhistory:

Court Presentation Ensemble
Herbert Johnson
1907
MET

fashionsfromhistory:

Court Presentation Ensemble

Herbert Johnson

1907

MET

(via art-and-sterf)

iamsooz-sooziam:

Military Engagement!
Mazal tov to Israeli StandWithUs Fellowship Alumni Ilana and Itai who got engaged while both were serving their country on reserve duty!
She said YES!
Nice to see happy news.

iamsooz-sooziam:

Military Engagement!

Mazal tov to Israeli StandWithUs Fellowship Alumni Ilana and Itai who got engaged while both were serving their country on reserve duty!

She said YES!

Nice to see happy news.

(via khronikkompassion)

(Source: redbloodedamerica, via khronikkompassion)

[video]